• Archief BDUmedia

Geslaagden Woudenberg, Scherpenzeel en Renswoude

WOUDENBERG Op diverse middelbare scholen in de omgeving zijn leerlingen uit Woudenberg, Scherpenzeel en Renswoude geslaagd voor hun examen. Hieronder een overzicht. De redactie feliciteert alle geslaagden met hun diploma.

Johannes Fontanus College, Barneveld

Vmbo, theoretische leerweg

SCHERPENZEEL: Stef van Barneveld, Wenda Bos, Huibrecht van Donselaar, Linda Geurts, Ilona van Ginkel, Anne van de Glind, Dennis van den Ham, Kim van den Ham, Amber ten Hove, Ewoud Hubbelmeijer, Mathijs Overeem, Lorenzo Pater, Jan van Vlastuin, Robin van der Wee.

Havo

RENSWOUDE: Daan Vlastuin.

SCHERPENZEEL: Allard van den Berg, Sabine Besselsen, Jacco ten Bolscher, Romie van Donselaar, Manon Geefshuijsen, Ashley Hardeman, Iris Hubbelmeijer, Anneloes de Jong, Tamara Klomp, Anouk de Kruijff, Julian van Mourik, Debora Ploeg, Mareille Valkenburg, Sjoerd Veldhuizen.

Atheneum

SCHERPENZEEL: Esther Davelaar, Mirjam Eilander, Esmee Erisman, Teun Izaks.

De Meerwaarde, Barneveld

Vmbo basisberoepsgerichte leerweg

RENSWOUDE: Carola Ursem, Rico Vink, Sarah Ploeg.

SCHERPENZEEL: Demi Louwers, Emma Bos, Julia Boogaard, Savannah Featherstone.

Vmbo gemengde leerweg

RENSWOUDE: Marianne Rebergen, Niki Dorsman, Vera Hooijer.

WOUDENBERG: Dylan van Baaren.

Vmbo kaderberoepsgerichte leerweg

RENSWOUDE: Anke van Rijk, Britt van Galen, Eline van Plaggenhoef, Gerieke Breeschoten, Tom van Essen.

SCHERPENZEEL: Angelo Rustenhoven, Anne de Kruif, Arnoud Vlot, Cornelia Izaks, Demi Knijnenburg, Edwin Forsten, Fabian Veer, Koen Görtemöller, Marinus Velthuizen, Monique van Baaren, Patrick Stoffelsen, Sharon Groeneveld, Silvana van Middendorp, Thijmen Siewe.

WOUDENBERG: Henk van Eckeveld, Martijn van Hazendonk.

Vmbo theoretische leerweg

RENSWOUDE: Remon Pater, Robin Moesbergen.

SCHERPENZEEL: Bas Dornbos, Bram van Doorn, Julia de Kruif, Rick Lagerweij.

WOUDENBERG: Thea van Ruler.

PRO mbo AKA/Entree

SCHERPENZEEL: Sacha Hendriksen.

Van Lodensteincollege, Amersfoort

Gymnasium

SCHERPENZEEL: Leanie van Deelen.

WOUDENBERG: Joris Harms, Maaike Plattèl en Gerjanne van de Waerdt.

Atheneum

RENSWOUDE: Jolanda van Omme.

SCHERPENZEEL: Dirk Methorst, Lennart van de Vliert.

WOUDENBERG: Johanan van der Poel, Paola Veenendaal, Gert Westeneng.

Havo

RENSWOUDE: Wilrik Rijksen, Jantina van Vulpen.

SCHERPENZEEL: Jos Berkhof, Rianne Blankenstijn, Elsbeth ten Broek, Regina Hazeleger, Rick van de Lagemaat, Timon Legemaat, Johanneke van Ooijen.

WOUDENBERG: Jorieke Bergacker, Peter Bos, Niels Brandemann, Nienke Colijn, Manon van Gelder, Loïs Griffioen, Jonathan van Grol, Ralph Hulsman, Myrna Klaare, Rieke van de Lagemaat, Nisanne Moerdijk, Anniek Rijksen, Marleen van der Steeg, Jurrian Vissink en Derrick Vorstelman.

Van Lodenstein College, Hoevelaken

Vmbo

RENSWOUDE: Marinka van Blijderveen, Pieter van den Brink; Theo Exalto; Jan de Geef; Janneke Hardeman; Elselien IJzerman; Gera Schouten; Lisa van der Velden; Hanno Vlastuin; Wilbert Wijnsma.

SCHERPENZEEL: Erik-Jan Barten; Jelle Bolier; Chris-Jan Bos; Willeke ten Broek; Gerriene van Dijk; Anne Duinkerke; Gertine van de Glind; Jobine Hardeman; Tonnette Hardeman; Elise den Hartog; Janneke Klok; Gert Klok; Kees van Koeveringe; Gertine Pater; Bart van Raamsdonk; Mechiel Schouten; Lianne van der Sluijs; Jan Smit; Hanneke Uitbeijerse; Rik van der Velden; Melany Wilbrink.

WOUDENBERG: Bertina van de Beek; Joost van den Berg; Rik Brons; Maartje Colijn; Reinier Donselaar; Carolien 't Hart; Annelies Hazeleger; Raymond de Heus; Simone Klaare; Anneleen Kooy; Lennard de Korte; Janco Legemaat; Jurrian Mulder; Eveliene Schregardus; Joke Sok; Martien van der Tas; Karolien Verhagen.

Ichthus College, Veenendaal

Vmbo

RENSWOUDE: Arjan van Maanen, Bette de Vries, Coen van Eijk, Rick Oosterink, William Legemaat.

WOUDENBERG: Carola Wittenberg, Hilke Rietdijk, Jeroen de Muijnck, Joanne Verbeek, Karin Mantel, Leroy Göbel, Marco Feenstra, Rick Geijtenbeek, Thijs den Bleker en Tim van Ravenhorst.

Havo

RENSWOUDE: Henk-Jan van den Brink, Marc Overeem.

SCHERPENZEEL: Anne-Roos van der Meijden, Gerdine Gotink, Jasper van Snippenberg, Mieke van de Maat, Rosanne Roffel, Teresa van de Vendel.

WOUDENBERG: Carsten van Burg, Emmanuel Makonga, Laura Steenks, Lianne van Kolfschoten, Margrit van Ginkel, Suzanne Kok en Thijs Laseur.

Atheneum

SCHERPENZEEL: Peter Overvest.

WOUDENBERG: Julian van Dam, Maartje van Veluw en Wouter Blokhuis.

Gymnasium

RENSWOUDE: Davita Mooij.

SCHERPENZEEL: Friso Oostenbrink.

Christelijk Lyceum, Veenendaal

Vmbo theoretische leerweg

SCHERPENZEEL: Mike van Donselaar, Melissa Eijkelkamp, Luuk van Mourik, Mauri van de Steeg en Anouk Verhoef.

Havo

RENSWOUDE: Minouche Jansen.

SCHERPENZEEL: Nina Nazarova.

Vwo

RENSWOUDE: Jelmer Wels.

SCHERPENZEEL: Noa Harder en Wenneke van der Veen.

CSV Veenendaal

Vmbo

Basisberoepsgericht Handel/Administratie MBO2

SCHERPENZEEL: Ayat Jumma.

Basisberoepsgericht Zorg&Welzijn

SCHERPENZEEL: Noah van den Brand Horninge.

Gemengde leerweg Handel/Administratie

RENSWOUDE: Alem Hadzic.

Kaderberoepsgericht Zorg&Welzijn

RENSWOUDE: Jessie Koolaard, Amanda van de Vendel.

SCHERPENZEEL: Joëlla Lagemaat.

Praktijkonderwijs

Zorghulp niveau 1

SCHERPENZEEL: Chahrazad Bouyglafin

Corderius College, Amersfoort

Vmbo theoretische leerweg

WOUDENBERG: Mark Blok; Manouk Hooimeijer; Daan van der Wielen.

Havo

WOUDENBERG: Tjebbe van den Berg; Michiel Floor; Maarten te Grotenhuis; Oussama Halhal; Thom Haverkamp; Wenfrie Hu; Jasper Kamerling; Gerwout Lamberink; Karlijn Leenstra; Thijs Ribberink; Laura van de Wetering; Vincent van Wijk.

Atheneum

WOUDENBERG: Angela van Bentum; Daniël van Berkel; Rutger Dekker; Bryn van Dijk; Femke Houttuin; Sophie van Kekem; Suzanne Klein Wolterink; Michael Noij.

Gymnasium

SCHERPENZEEL: Eva Groeneweg.

Stedelijk Gymnasium Johan van Oldenbarnevelt, Amersfoort

Gymnasium

WOUDENBERG: Max Matthias van der Breggen, Daan Warnas en Wessel Sije van Waveren.

Guido de Brès, Amersfoort

Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg

WOUDENBERG: Patrick Koeman.

Vmbo kaderberoepsgerichte leerweg

WOUDENBERG: Jeroen Brandenburg; Rick van de Waerdt.

Vmbo, theoretische leerweg

WOUDENBERG: Jonathan de Wijs

Vmbo theoretische leerweg

WOUDENBERG: Robin Zandee.

Scholengemeenschap Maarsbergen

Vmbo

Bouwtechniek Metselen KBL

SCHERPENZEEL: Robin Joosten.

Consumptieve techniek Breed BBL

WOUDENBERG: Joeri van Appeldoorn, Donita van de Haar.

Consumptieve techniek Breed KBL

WOUDENBERG: Natasja van Ee, Lisa de Jong, David Scherber.

Gemengde Leerweg

WOUDENBERG: Derrick Rijksen.

Installatietechniek KBL

WOUDENBERG: Arjan Bouwheer, Stefan van Veenendaal.

Mode & Commercie KBL

SCHERPENZEEL: Franciska Kraai.

Mavo

SCHERPENZEEL: Doenja van Harskamp

WOUDENBERG: Fons Haanschoten, Denise Scherpenzeel, Celine Schijf.